Lodówka InstaView od LG

1. Light_On_Food_SilverLG Electronics zaprezentował swoją innowacyjną lodówkę InstaView Door-in-Door. Lodówka wyposażona jest w 33-calowy  szklany panel z szeroką gamą funkcji. Przezroczysty ekran w InstaView umożliwia sprawdzenie zawartości lodówki bez otwierania urządzenia. Dzięki funkcji Knock-On wystarczą dwa stuknięcia, aby podświetlić wnętrze lodówki i skontrolować stan zapasów przy zamkniętych drzwiach.
Smart InstaView Door-in-Door korzysta z wielu 2-megapikselowych, panoramicznych kamer z super szerokokątnym obiektywem, które monitorują wnętrze lodówki. Kiedy użytkownik chce sprawdzić stan zaopatrzenia lodówki, obrazy są przesyłane bezpośrednio na jego smartfon. To rozwiązanie jest szczególnie wygodne podczas zakupów spożywczych.
Urządzenie działa w oparciu o system Microsoft Windows 10, co daje możliwość pobrania wielu aplikacji. Od tej pory użytkownicy mogą w łatwy sposób przygotowywać dania według instrukcji, słuchać muzyki, czy oglądać filmy – i to wszystko na drzwiach lodówki.